Людям з порушення зору Звичайна версія

Фонд гарантування розпочинає задоволення вимог кредиторів четвертої черги ПАТ «Банк Форум»

03.07.2018

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає задоволення вимог кредиторів четвертої черги ПАТ «Банк Форум». Відповідне рішення прийнято виконавчою дирекцією Фонду.

Так, документом погоджено здійснення часткового задоволення вимог кредиторів четвертої черги на загальну суму 239,8 млн грн, що становить 10% від загальної суми четвертої черги реєстру кредиторів. Кредиторські вимоги, відповідно до законодавства України, задовольняються пропорційно до суми вимог, що належать кожному кредитору четвертої черги.

Загалом у четвертій черзі реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «Банк Форум» обліковується 12 572 кредитора на загальну суму майже 2 398,0 млн грн. Як відомо, до четвертої черги включаються вимоги вкладників – фізичних осіб, які не є пов’язаними особами банку, у частині, що перевищує виплачену Фондом граничну суму відшкодування 200 тис. грн.

Нагадаємо, тимчасова адміністрація у ПАТ «Банк Форум» була запроваджена з 14 березня 2014 року, а процедура ліквідації розпочалась з 16 червня 2014 року. Тільки у рамках виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам банку, станом на початок червня 2018 року, виплачено 2 850,7 млн грн.